Meny
Velg avdeling Forside
Esperantoveien 14 4100 Jørpeland
Telefon: 51 74 28 80 Send oss e-post
Redaktør: Ida Fjelde Maaland
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2021><<
oktober 2021
mtotfls
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
Våre ansatte

Stine Eriksen
Pedagogisk leder
Blåklokke
975 47 173
stine.eriksen@strand.kommune.no (Send)
Kjersti Sørbø
Barne- og ungdomsarbeider
Blåklokke
975 47 173
Mari-Anne Ravnås Olsen
Barne- og ungdomsarbeider
Blåklokke
975 47 173
Mari.anne.olsen@strand.kommune.no (Send)
Carlos Astorga-Vestersjø
Pedagogisk leder
Hvitveis
474 54 487
carlos.astorga-vestersjo@strand.kommune.no (Send)
Frida Veland Kveseth
Pedagogisk leder
Hvitveis
474 54 487
frida.veland.kveseth@strand.kommune.no (Send)
Marion Lysthaug
Barne- og ungdomsarbeider
Hvitveis
474 54 487
Marianne Heggheim
Fagarbeider
Hvitveis
474 54 487
Tora Werner Bjørheim
Pedagogisk leder
Skogstjerne
474 54 485
tora.werner.bjorheim@strand.kommune.no (Send)
Kari Halsne Idsø
Pedagogisk leder
Skogstjerne
474 54 485
kari.halsne.idso@strand.kommune.no (Send)
Aleksandra Solovyanova
Pedagogisk leder
Skogstjerne
Stine Rørheim
Barne- og ungdomsarbeider
Skogstjerne
474 54 485
Laila Karin Horvei
Barne- og ungdomsarbeider
Skogstjerne
474 54 485
Valentina Marthinsen
Pedagogisk medarbeider
Skogstjerne
474 54 485
Tina Jacobsen
Pedagogisk leder
Blåskog
474 54 483
tina.jacobsen@stand.kommune.no (Send)
Silje Strand
Pedagogisk leder
Blåskog
474 54 483
silje.strand@strand.kommune.no (Send)
Kari Barkved Næss
Barne- og ungdomsarbeider
Blåskog
474 54 483
kari.naess@strand.kommune.no (Send)
Solveig Bakke
Pedagogisk medarbeider
Blåskog
474 54 483
Tonje Notvik
Konstituert virksomhetsleder
51742880/93020192
Tonje.Notvik@strand.kommune.no (Send)
Ida Fjelde Maaland
Virksomhetsleder
I permisjon
51742880/96238176
Ida.fjelde.maaland@strand.kommune.no (Send)
Kirsti Alsvik
Spesialpedagog i Styrket barnehage
Ingen tilhørighet til en spesiell avd. Følger opp enkeltbarn
kirsti.alsvik@strand.kommune.no (Send)
Guro Storhaug
Spesialpedagog i Styrket barnehage
Ingen tilhørighet til en spesiell avd. Følger opp enkeltbarn
guro.storhaug@strand.kommune.no (Send)